Služby

Po návšteve nášho salónu budete odchádzať s krajším a spokojnejším maznáčikom. Vyberte si z ponuky služieb.  Spokojnosť Vášho psíka je pre nás prioritou.

 

Naše služby

V našom salóne sme pripravení splniť Vám akúkoľvek požiadavku, nech sa už jedná o strihanie všetkých plemien psov, kúpele alebo starostlivosť o pazúriky.

Pred návštevou salónu

Predtým, ako zoberiete Vášho psíka do salónu, pozorne si prečítajte nasledujúce informácie. Potom už neváhajte a navštívte nás. Tešíme sa na Vás i na Vašeho maznáčika, ktorý u nás bude mať stopercentnú starostlivosť.

 

Každý psík musí mať platný veterinárny preukaz

Pred strihaním je potrebné upozorniť na rôzne výrastky, jazvy, či iné ochorenia.

                 NIEČO O SRSTI

 

Dlhosrsté, ale aj krátkosrsté plemená potrebujú takmer každodennú starostlivosť.Obzvlášť psíkovia, ktorý maju srsť dlhú. Je potrebné vyčesávať ich čo najčastejšie.Zabránime tak splstnateniu a zachuchvalcovaniu srsti. Predídeme tak vystríhania psíka "na kožu"a budeme mať väčšiu možnosť výberu strihu.Keď už totiž príde psík s takzvaným kobercom,alebo dekouexistuje jediná možnosť a to psíka vystríhať. Celý proces trvá dlhšie a je oveľa pracnejší ,ako bežné strihanie.

Preto je dôležité psíka pripravovať na strihanie a česanie od štenacieho veku. Neprestávať, keď psík kňučí,alebo je nespokojný. Jedine takto predítete zauzleniu.

Odporúčam psíka strihať pravidelne to je cca každé tri mesiace.

Aj počas zimy psík potrebuje úpravu. Existujú aj zimné strihy(dlhšie)